Lalenin Bahçesi

Bir kırmızı Lale işte.
Kitap okumayı, sohbeti, sinemayı, İstanbul'u ille de Üsküdar'ı sever. Olmazsa olmazları ailesi, Zuz, Cancan ve denizdir.
Çok şiir okumaz ama okursa Atilla İLHAN ve Orhan VELİ okur. Paylaşmazsa görmüş gibi okumuş gibi hissetmez kendini...

29 Ocak 2013 Salı

Bu akşam

''Seksenler '' dizisi başlamasını beklerken '' Sözcükler'' dergisinden hikayeler,şiirler okudum,bayılıyorum bu dergiye...

Gündüz programın okey grubumla buluşup  okey oynamaktı,onu da yaptım. Kızlar evdeydi, Gamse biraz mırın kırın etti ama okaeyde dördüncü kişi olmazssa olmaz  dedim:)) Sabah kahvaltımızı yaparken,akşamdan hazırlanmış,etli,soğanlı salçalı sosumun üstüne hemen dondurucudan çıkardığım taze fasulyeyi koydum, bir taraftan da makarna haşlandı, makarna içim Missgibi'nin misss gibi sosu kullanıldı. Sabah açmıştım zaten kahvaltı da yemiştik, kahvaltı için de  makarna için de  hatta etler ve tavuklar için de harika bir sos olmuş. Hemen içeriğini öğrenmem lazım...Renginden anladığım kadariyle havuç da var içinde...Hah yine dondurucudan közlenmiş biber çıkardım salata niyetine...Bi  de köfte kızartım,sonra da artık beni unutun,yeyin ,için oturun dedim:))

Böle işte ya şimdi Seksenler başladı,hadi izleyelim...

2 yorum:

 1. işte bu kadar kızlar ne derse desin okey dendimi akan sular durur değilmi Lalem
  evdekiler sanırlarki bizler her andıklarında yanlarındayız eh biz annelerinde eşlerinde kendilerine air saatleri var değilmi ama iyi etmişsin arkadaşım kal sağlıcakla..

  YanıtlaSil
 2. ohh kankim bundan iyiysi şamda kayısı :)
  ne güzel şeyler yapmışsın
  okeyde bol şans diliyorum
  öptüm

  YanıtlaSil

içinizden geldiği gibi yorumlayın ama unutmayın ki keser döner sap döner gün gelir hesap döner:))