Lalenin Bahçesi

Bir kırmızı Lale işte.
Kitap okumayı, sohbeti, sinemayı, İstanbul'u ille de Üsküdar'ı sever. Olmazsa olmazları ailesi, Zuz, Cancan ve denizdir.
Çok şiir okumaz ama okursa Atilla İLHAN ve Orhan VELİ okur. Paylaşmazsa görmüş gibi okumuş gibi hissetmez kendini...

9 Eylül 2012 Pazar

Dönüş

Ayvalık sokaklarındaki arnavut kaldırımları, Cunda ve Sarımsaklı plajlarında ayağıma yapışan kumlar, benimle yarış yarış yüzen balıklar ki; bazen size akşam yemeği gözüyle bile baktığım oldu , özür dilerim. Taş Rum evleri, bahçede yalnızken miyyyyuuuuk diye yanımda bitiverip beni korkutan kedi, başıma düşen yapraklar,Taş Kahve, Mosmos Taverna, Fofo-Engin,Cunda Meze Dünyası, Aşıklar tepesi, restoranlarda sır sırta verip oturduğumuz insanlar,Türkiye'nin ilk boğaz köprüsü, bizim için gece yarısı sufle yapan Yusuf Usta, kıran kırana pazarlık yaptığımız taksiciler,Beyaz Balina, Doğa Plajı,Şeytan Sofrası, Şeytanın Kahvesi, Çöp M(adam),Gülen Pastanesi, Kaz dağları,Burhaniye, Edremit, Güre, Altınoluk, Küçükkuyu, Zeus Altarı, Adatepe, Yeşilyurt köyleri,Dut Dibi Kahvesi, Cafe Mela ve daha aklıma gelmeyenler ben döndüm haberiniz olsun:))

3 yorum:

  1. Hosgeldin :) tam Lale'ye yakışır bir tatil olmuş.Belli cok guzel ve keyifli gecmis eh darısı basıma deyip birgun gerçekleşmesi dileğiyle öperim cok.Asis

    YanıtlaSil
  2. hoşgeldin LaleAblacım, facebooktan da takip ettik, ne güzel bir tatil dolu, sen gezdikce bizim de gozumuz gonlumuz acıldı..

    YanıtlaSil
  3. Hoşgeldin, face de ki fotografları gorunce sanki coookk uzun zamandır ordaymıssın gıbı...

    YanıtlaSil

içinizden geldiği gibi yorumlayın ama unutmayın ki keser döner sap döner gün gelir hesap döner:))