Lalenin Bahçesi

Bir kırmızı Lale işte.
Kitap okumayı, sohbeti, sinemayı, İstanbul'u ille de Üsküdar'ı sever. Olmazsa olmazları ailesi, Zuz, Cancan ve denizdir.
Çok şiir okumaz ama okursa Atilla İLHAN ve Orhan VELİ okur. Paylaşmazsa görmüş gibi okumuş gibi hissetmez kendini...

3 Eylül 2011 Cumartesi

Hayatın bu sabahı...Biraz önce Ece'min sayfasında dinledim...Ruhuma bedenime iyi geldi... Bu günün şarkısı olsun...Gökgürültüsü ve yağmuru özlemişim ama bir 10 gün daha izin istiyorum sonbahardan...Çünkü iki gün sonra İstanbul leylak kokacak ,Leylak Dalından ötürü:)

Kızlar pazartesinden itibaren fulltime okuldalar artık...henüz öğrenciler başlamamış olsa da onlar yoğun...Sürekli eğitim alıyorlar...E güzellik geçici öğrencilik baki:))Tanrı sormuş bizim Temel'e , güzellik mi? istersin aptallık mı? diye...Temel aptallık isrerim demiş çünkü güzellik geçici aptallık baki)) bu da günün fıkrası olsun...

E gidim ben artık , bir şarkı bir fıkra. yetmez mi? belki gün içinde tekrar gelirim bir iki düzenleme yaparım kim bilir kim bilebilir....

6 yorum:

 1. VERMEEEMMM.O'nu kimselere yâr etmem!! Bu adam için Lübnan'a bile giderim, Arapça bile öğrenebilirim.Sevgilime bile ihanet edebilirim. O derece yani:))

  Seni seviyorum Lâle'm.

  (şakaydı tabi. Ne de olsa müslüman malı ortak di mi ya...)

  Ece

  YanıtlaSil
 2. heheheheh.. baki kalan şu kubbede bir hoş seda imiş.. lalem be..
  bu yazının başlığı bu olmalıymış =)..
  öperim sıkıştırmışken ikinizi .. ecemi ve seni..

  YanıtlaSil
 3. Şarkı bana da iyi geldi hüzünlü bir aşk şarkısı sanki ama ben kumsala ve denize odaklandım :)aşkolsunnnn 10 gün az 15 olsun beni unuttun ;) çoook öperim uzaklardan,fıkra da süperdi..Asi..

  YanıtlaSil
 4. Assisim ya unuturmuyum.. evet ya 15 güne çıkardım izin isteğimi ama ondan sonra Sonbaha r istiyom hehehe,
  Öptüm çook

  YanıtlaSil
 5. Evet evet lüften hava güzel olsun, ne soğuk ne sıcak. Yağmır falan da yağmasın gezelim tozalım. Sonra canı ne isterse onu yapsın hava:))
  Yorum yazan bütün kadınları öptüm...

  YanıtlaSil

içinizden geldiği gibi yorumlayın ama unutmayın ki keser döner sap döner gün gelir hesap döner:))