Lalenin Bahçesi

Bir kırmızı Lale işte.
Kitap okumayı, sohbeti, sinemayı, İstanbul'u ille de Üsküdar'ı sever. Olmazsa olmazları ailesi, Zuz, Cancan ve denizdir.
Çok şiir okumaz ama okursa Atilla İLHAN ve Orhan VELİ okur. Paylaşmazsa görmüş gibi okumuş gibi hissetmez kendini...

18 Nisan 2009 Cumartesi

BİZ BU SABAH

Biz bu sabah erkenden pörtledik, Gamse kursa , my koca işe gitti. Nazlı yatakta Agatha'lara devam etmekte. Sanırım bu ay 13 kitabını okumuş böööö dedim. Toplamda 80 taneymiş.Birazdan ona koruda kahvaltı teklif edeceğim. Bakalım üşenmezsse.

Dünü hiç sevmedim. Karar verdim ki , gittiğim yerde plan dışı , ortam dışı insanlar olunca ben sevmiyorum. Bazen de ummadığın an da çok hoş insanlarla tanışabiliyor iyi ki diyorsun ama dün öyle bir gün değildi heheh. Hiç sohbet edesim yoktu kal geldi bana. Aaaaynı bir uzaylı gibiydim. Ne biçim bi kadın demişlerdir öööf öyle bir günümdeydim işte.

Bir kaç gecedir tv de kocamla Cumhurbaşkanlığı Bisiklet turnuvasını izliyoruz. Dört saat falan sürüyor. Manzaralar muhteşem, ben kendime yerleşecek yer bakıyorum o sırada , mesela Demre muhteşemdi. Geçen yaz uğrayalım demiş sonra üşenmiştik. Muhteşem bir sahili var. Bisiklet yarışı tuhaf iş, kocam dört bewş gündür bana anlatmaktan iflahı kesildi. Her etap dört saat sürdü bu turnuva da. Etebı kazanan yarışmayı kazandı diyorum yoo o yirminci oldu diyo. Nası ya diyorum en son grubun içindeki yarışmacıdan 10 dakika geride çünkü diyo. Ama sonunda çözdüm ama ne yazık ki turnuva bitti:)). En ilginç olay sa favorinin bisikleti üç dört kez üst üste arıza yapınca sinirlenip bisikleti fırlatmasıydı hemen yeni bisiklet verdiler.Yani onca gün kahrını çektim şu turnuvanın sonunda benlik bir olay oldu:))))). Ha bi de turnuva gündüz tabiki biz tekrarını izliyoruz.Benim acaip bisiklet maceralarım vardır bi gün yazayım size.

Şimdiii Nazlı teklifimi kabul etti , giyinmeliyim.

8 yorum:

 1. afiyet olsun koruda ne güzeldir şimdi aamaaa bizimde boztepemiz var neyapalım

  YanıtlaSil
 2. ooo yine güzel bir gün başlamış hep böyle devam eder umarım
  afiyet olsun

  YanıtlaSil
 3. yav sen çok tatlısın.:)))bisiklet maceralarını merakla bekliyorum. Bayılırım bisiklet binmeye ben. Dizlerim çok çirkindir benim. Çocukken sürekli uçardım bisikletimle, dizim parçalanır, eve gelir hemen oksijenli su dökerdim...foşşşş edrdi, bitti....kaldığım yerden devam sonra.:)))
  Kahvaltı güzel geçmiştir umarım.

  YanıtlaSil
 4. Bisiklet yarışlarını bende seyrediyorum arada, çok güzel bir spor. İnsanın bisikleti alıp hemen bir iki tur atası geliyor seyredince. Ne güzelmiş koruda kahvaltı :) darısı başımıza :)

  YanıtlaSil
 5. anne -kiz afiyet olsun :))

  sevgiler ablacim

  YanıtlaSil
 6. :)) bazen plan disi ortamlar olabiliyor.Ben de yerlesecek yer ariyorum..sen artik tüyolar verirsin arada..sevgiler
  asis

  YanıtlaSil
 7. bisiklet yarışmaları hakkında hiç bir ley bilmediğimi farkettim biraz ilgileneyim ben de bir dahaki sefere...koruda neler yaptınız bakalım şimdi gidip okuyayım:))

  YanıtlaSil
 8. kankiiii
  heh heh heh
  bisiklet fırlatma işi de tam benlik magazinselmiş
  bak izlediğine değmeiş :))

  YanıtlaSil

içinizden geldiği gibi yorumlayın ama unutmayın ki keser döner sap döner gün gelir hesap döner:))