Lalenin Bahçesi

Bir kırmızı Lale işte.
Kitap okumayı, sohbeti, sinemayı, İstanbul'u ille de Üsküdar'ı sever. Olmazsa olmazları ailesi, Zuz, Cancan ve denizdir.
Çok şiir okumaz ama okursa Atilla İLHAN ve Orhan VELİ okur. Paylaşmazsa görmüş gibi okumuş gibi hissetmez kendini...

2 Ekim 2007 Salı

NEDEN BURADAYIM

Blogcudaki bitmeyen çalışmalar yüzünden , bir çok arkadaşım buraya taşındı. Eee komşulardan , arkadaşlardan ayrılmak kolay bir şey değil. Önce siz gidin bir bakın biraz yerleşin dedim ama fazla da duramadan geldi. Hoş geldim ama bakalım sefalar getirdim mi?, burada barınabilecekmiyim. Hadi bakalım gün ola harman ola.Zeyaaaaaaaaaa, Nalannnnnnnnnnnn, kasımpatııııııııııııııı geldim kıss.
bu yazı deneme amacıyla kondu

3 yorum:

 1. Blogcu'da kimse kalmadı sanırım. Çok kan kaybetti Blogcu...

  YanıtlaSil
 2. Daha uzun yıllar blog yazmanız dileğiyle..

  YanıtlaSil
 3. Merhabalar,
  Web sitenizi tanıtıp ödül kazanabileceğiniz web etkinliğine davetlisiniz. Web sayfanızla şimdi siz de kazanmaya aday olun. Blogunuzu tanıtın, promosyonlar ve ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı 2022 yılı sonuna kadar düzenliyoruz; harika bloglar dünyasına katılarak yeni yıla ödülle girip markalaşın istiyoruz. Bu mesaj spam değildir; biz birlikte aileyiz ve sizi de bu eğlenceli blog etkinliğinde görmek gurur verici olur. Şimdi siz de blogunuzla başvurmak isterseniz detayları inceleyebileceğiniz linke göz atabilirsiniz ve websitenizi dizine ekleyebilirsiniz.

  List: https://www.blogumharika.ga
  Web: https://www.blogumharika.tk

  YanıtlaSil

içinizden geldiği gibi yorumlayın ama unutmayın ki keser döner sap döner gün gelir hesap döner:))