Lalenin Bahçesi

Bir kırmızı Lale işte.
Kitap okumayı, sohbeti, sinemayı, İstanbul'u ille de Üsküdar'ı sever. Olmazsa olmazları ailesi, Zuz, Cancan ve denizdir.
Çok şiir okumaz ama okursa Atilla İLHAN ve Orhan VELİ okur. Paylaşmazsa görmüş gibi okumuş gibi hissetmez kendini...

7 Mayıs 2010 Cuma

Dört süper kadınla sabahın köründen akşamın körüne kadar ye iç sohbet et...Sürpriz sakızlı lokumları al evine gel... sakızlı lokumları lüpleye lüpleye maillerine bakarken taaaaaaa Hollanda'dan gelen bir erken Anneler Günü kutlamasıyla bir hoş ol, için bi gıcır gıcır olsun... desin ki mailde sana hiç tanımadığın Deniz... Sabahımın çay eşlikçisisiniz, aynı Annem gibi dediğimsiniz ve daha biri sürü güzel cümleler... sonra bir başka mail de bir blogcu arkadaşınızın Annesi ile bizim Zuz tanıdık çıksın, hatta aynı sokak da oturuyor olduğunun haberi olsun... bu hoş tesadüfle yine içiniz gırç gırç etsin... Ne yaparsınız ,ağzınıza bu kez lokumun çikolatalısından atar yatağın yolunu tutar ... biraz kitap keyfi yapar arasına yine Hollanda'dan gelen lale kitap ayracını koyarken Deniz'e tekrar bir selam eder... Yarınki buluşma için erken kalkmak üzere yatarsınız...

Teşekkürler blog yaşattığın tüm güzellikler için...

6 yorum:

 1. Lale Abla, Hollanda'dan gelen anneler günü kutlamsına bayıldık, Şimdiden anneler gününüzü kutluyoruz biz de. Sizi çok seviyoruz

  YanıtlayınSil
 2. kutlu olsun anneler gününüz..

  YanıtlayınSil
 3. Lale'cim bu blog dünyası insana ne güzel süprizler yapıyor.Keyfin bol olsun lokumlarda afiyet olsun :)bugün içinde sefannn olsun,öpüyorummmm.

  YanıtlayınSil
 4. Lale abla, gercekten iyi ki su cukurcuma arastırması yaparken sizin blogunuzu keşfettim de müdaviminiz oldum:) Artık hergun takip eden acaba bugün ne yazdı diye bir bakmadan edemiyorum, her ne kadar ben calıskan bir blogger olamasam da sizinkini okumak bana çok keyif veriyor:) Tesadüfler de çok hoş...Şimdiden anneler gününüzü kutlarım..Sizin gibi modern, aydın ve farklı bakan annelerimize çok ihtiyaç var..annemin de çok selamı var:)

  sevgiler

  YanıtlayınSil
 5. http://illederoman.blogspot.com/2010/05/muz-sesleri-ece-temelkuran.html

  bi bak annem ya..
  hem buna hem de genel olarak siteye..

  atalet..

  YanıtlayınSil
 6. Anneler günün kutlu olsun ablacigim
  sevgiler

  YanıtlayınSil

içinizden geldiği gibi yorumlayın ama unutmayın ki keser döner sap döner gün gelir hesap döner:))